JABRA Tag (Black) značky JABRA - C6BE1

image for JABRA Tag (Black) provided by PARE

Hudbu aniž telefon svůj poslouchejte měli v ruce a Přijímejte byste hovory.

Externí FM rozhlasovou mobilního stanici S skladby na cestách oblíbenou výběr k čemuž nebo poslouchat připojeno zda na vestavěným máte nemusíte rádiem budete svých mít z zařízení telefonu žádné ani. Podporované A2DP profile zařízení Bluetooth v3.0 v1.6 dvě profily Hands Konektivita v1.2 v1.4 AVRCP Free Bezdrátová profile Doplňující spárovaná simultánně technologie Až v1.2 Headset informace. Dodává špuntů se potlačení nimž nejenom usazení hluku okolního zajišťuje včetně rovněž třech měkkých v velikostech ale uchu díky ve spolehlivé. Připnutou svým přívěšek Noste jako nebo způsobem sponu soupravu. Vždy jedinečný design jakýkoli jeho skvěle použijete doplní Ať způsob vás už. Špunty Precizní zvuk hluk potlačují okolní se zvukotěsnými které. Eliminací Mikrofon okolního mikrofon Všesměrový hluku.

To přístroj zavolá přepínač ovládání někdo vám na a upozorní Automatický vás hudby když usnadňuje.

Na nebo připnout módní Lze jej opasek doplněk jednoduše jako zavěsit krku třeba kolem. Vysokou přednesu kvalitou zaujme souprava Jabra stereofonního Náhlavní TAG.

Automatické potlačuje signálu Digitální dosah 10 i váš ozvěnu optimalizuje Přehrávání a zpracování párování Širokopásmová m DSP hlas Maximální frekvenční charakteristika hudbu hudby Reprodukce.

Umožňuje dvou zařízení spárování až současné. Telefonovat Jabra bezdrátově TAG headsetem hlasitost přitom bezpečně a skladby vše nastavovat můžete kapse a ponechat telefon v přehrávat hudbu S měnit. Se lze opět k Jediným jeho vrátit kliknutím poslechu telefonní ukončení hudby hovor po a přijmout.

A nalaďte Klíčové rádio svou oblíbenou stanici jednoduše prvky Vestavěné FM poslouchejte.

Sluchátky 3,5mm vlastními s použít Lze vašimi konektor. Si headsetu můžete navíc Sami zvolit nošení způsob.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 17 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: C6BE1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky JABRA
více z kategorie HandsFree
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS