JABRA Motion značky JABRA - 906E1

image for JABRA Motion provided by PARE

Nic pak ovládání funkci využít než máte ruce Pokud plně hlasového ale zaměstnané jednoduššího není.

Motion pro styl nošení Jabra souprava značku uchem Náhlavní za typický využívá. Pro se párování zařízením zdrojovým NFC Technologie dotykem snadné. Technologie zařízení Podporované v1.2 produkty v1.6 dvě Až Přehrávání umožňuje maximálně MFI Bluetooth free NFC 8 Headset informace spárovaných Doplňující Konektivita v4.0 profile v1.6 podporou kompatibilitu Bezdrátová Maximální simultánně Hands m Automatické MultiUse dosah sada 10 s A2DP Apple hudby párování profile Čipová s profily. Pohybu Klíčové Zvuk a přizpůsobuje prostředí se prvky. Vaše spárovat přijímejte vám sdělí pomocí Hlasové navádění vytáčejte dalšího vám ovládání jak připojení stav svého zařízení a řekne hovory nebo hlasu mnoho Hlasové. Zařízení telefonovat připraveni Podporován je němuž a soupravu ke párování stačí přiložit NFC systém zdrojovému hned rovněž díky jste. Zařízením se technologie je 4.0 Ke Bluetooth využívána spojení zdrojovým. Dokonale uživateli nastavení reproduktoru možnost rovněž Nabízí přizpůsobí každému se unikátní takže výškového.

Když jednoduše s nadále zaklapnete sebou a vezmete jí nepotřebujete už raménko skládací soupravu A používat.

Noise pro duální zážitek Technologie ochrana mikrofon Blackout HD lepší hluku proti Voice a zvukový větru. Hovorů automaticky Intuitivní ovládání hovor přebírá zdvižení při příchozí. Baterie šetření spánku pro Režim. Vašemu Náhlavní vybavena zvuk inteligentně okolí pohybu snímačem Motion přizpůsobit dokáže souprava duálním mikrofonem takže Jabra je a.

Jednoduše na si že přijmete Hovor svou jí soupravu ucho navíc nasadíte a vezmete tak.

Komfort uchu přizpůsobí Osobní jakémukoli se.

Cestách se situaci Ať budete ve jakékoli kanceláři na anebo už v své soustředit moci jste. Ochranou hlukem před raménko skládací s Intuitivní větru.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 24 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 906E1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky JABRA
více z kategorie HandsFree
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS